Kolęda 2018

________________________________________________________________________________________

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE

2018/2019

Parafia Miłosierdzia Bożego w Tychach

01 XII 2018, Sobota,godz. 14.00
ul. Arctowskiego 3a, 3b,
Wojska Polskiego 1, 1a, 1b

02 XII 2018, Niedziela, godz. 14.00
ul. Arctowskiego 3, ul. Arkadowa 2, 2a, 2b, ul. Arkadowa 1a, 1b

03 XII 2018, Poniedziałek, godz. 15.15
ul. Wojska Polskiego 3, 3a, 3b, 3c

03 XII 2018, Poniedziałek, godz. 15.15
ul. Arkadowa 6c, 6b, 6a, 6

05 XII 2018, Środa, godz. 15.15
ul. Wojska Polskiego 3d, 5, 5a, 5b

09 XII 2018, Niedziela, godz. 14.00
ul. Budowlanych 163 – 135

10 XII 2018, Poniedziałek, godz. 15.15
ul. Wojska Polskiego 7, 7a, 7b, 7c, 7d

10 XII 2018, Poniedziałek, godz. 15.15
ul. Arkadowa 3, 3a, 3b, 3c

12 XII 2018, Środa, godz. 15.15
ul. Arkadowa 4c, 4b, 4a, 4

13 XII 2018, Czwartek, godz. 15.15
Pl. św. Anny 1c, 1b, 1a, 1, 7

14 XII 2018, Piątek, godz. 15.15
ul. Arkadowa 5, 5a, 5b, 5c

15 XII 2018, Sobota, godz. 13.00
ul. Ks. Damrota 92, 94, 100, 102, 106, 108, 110, 112, 116a, 116, 118, 120, 131, 133; ul. Studzienna (od początku).

16 XII 2018, Niedziela, godz. 14.00
ul. Mikołowska 63, 67; ul. Źródlana (od końca).

17 XII 2018, Poniedziałek, godz. 15.15
ul. Arkadowa 8c, 8b, 8a, 8

17 XII 2018, Poniedziałek, godz. 15.15
ul. Arkadowa 10c, 10b, 10a, 10

 ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

27 XII 2018, Czwartek, godz. 15.15
Pl. św. Anny 4c, 4b, 4a, 4

27 XII 2018, Czwartek, godz. 15.15
ul. Pl. św. Anny 5b, 5a, 5, ul. Wojska Polskiego 13, 13a

28 XII 2018, Piątek, godz. 15.15
Pl. św. Anny 3, 3a, 3b, 2, 2a

28 XII 2018, Piątek, godz. 15.15
ul. Arkadowa 9, 9a, 9b, 9c

29 XII 2018, Sobota, godz. 13.00
ul. Konopnickiej (od początku);
ul. Mikołowska 73, ul. Piwna (od końca), ul. Ks. Damrota 140

30 XII 2018, Niedziela, godz. 14.00
ul. Ks. Damrota 137, 139, 130, 128, 141, 134, 145, 144, 149, 155, 157, 148, 156, 169, 162, 166, 173, 179, 181;
ul. Krótka (od początku), ul. Mikołowska 83, ul. Ks. Damrota 172

ROK PAŃSKI 2019

 02 I 2019, Środa, godz. 15.15
ul. Arkadowa 7, 7a, 7b, 7c

03 I 2019, Czwartek, godz. 15.15
ul. Andersa 20a, 20, 18a, 18

05 I 2019, Sobota, godz. 14.00
ul. Wojska Polskiego 23, 23a, 25, 25a, ul. Asnyka 6c

07 I 2019, Poniedziałek, godz. 15.15
ul. Asnyka 2d, 4, 4a, 4b, 4c

07 I 2019, Poniedziałek, godz. 15.15
ul. Asnyka 2, 2a, 2b, 2c

08 I 2019, Wtorek, godz. 15.15
ul. Ks. Damrota 191- 195,
ul. Andersa 17; ul. Dworcowa 17-13;
ul. Asnyka 6, 6a, 6b

09 I 2019, Środa, godz. 15.15

ul. Wojska Polskiego 21,21a,19,19a,19b

10 I 2019, Czwartek, godz. 15.15
ul. Wojska Polskiego 17,17a,15b,15a,15

11 I 2019, Piątek, godz. 15.15
ul. Arkadowa 12c, 12b, 12a, 12

12 I 2019, Sobota, godz. 14.00
ul. Nowokościelna – numery parzyste od 4 do 20; po drodze ul. Prześwit
i ul. Skośna.

14 I 2019, Poniedziałek, godz. 15.15
ul. Andersa 9, 9a, 9b, 9c, 12, 12a

14 I 2019, Poniedziałek, godz. 16.30
ul. Mikołowska 57; ul. Nowokościelna – numery nieparzyste od 1 do 21 (strona „Wenecji”)

15 I 2019, Wtorek, godz. 15.15
ul. Arkadowa 11, 11a, 11b, 11c

16 I 2019, Środa, godz. 15.15
Pl. św. Anny 7a, 7b, 7c, 6, 6a

17 I 2019, Czwartek, godz. 15.15
ul. Andersa 11c, 13, 13a, 13b, 13c

18 I 2019, Piątek, godz. 15.15
ul. Andersa 10, 8a, 8, 7, 7a, 7b, 7c

19 I 2019, Sobota, godz. 14.00
ul. Andersa 14a, 14, 11, 11a, 11b

20 I 2019, Niedziela, godz. 14.00
ul. Andersa 3c, 5, 5a, 5b, 5c

21 I 2019, Poniedziałek, godz. 15.15
ul. Arctowskiego 1, 1a, 1b, 1c, 1d,
ul. Arkadowa 1,

21 I 2019, Poniedziałek, godz. 15.15,
ul. Andersa 4a, 4, 3, 3a, 3b,

22 I 2019, Wtorek, godz. 15.15,
ul. Andersa 1b, 1a, 1, 2a, 2,

26 I 2019, Sobota, godz. 14.00
Kolęda dodatkowa. Zapisy w kancelarii

27 I 2019, Niedziela, godz. 14.00
Kolęda dodatkowa. Zapisy w kancelarii

__________________________________________________________________________________________

Postarajmy się, aby w miarę możliwości, w czasie odwiedzin duszpasterskich była obecna cała rodzina. Młodzież i dzieci

w wieku szkolnym niech przygotują zeszyt do religii.