Bierzmowanie 2019

 

GRUPA 1

 

Animatorka: p. Bernadeta Dominiec

 

1.      Bałazy Zuzanna

2.      Baran Sandra

3.      Dobosz Nikola

4.      Ekert Nikola

5.      Gruszka Dominika

6.      Kowalska Natalia

7.      Kozłowska Karolina

8.      Lisek Julia

9.      Lisicka Natalia

10.  Małyjurek Alicja

11.  Rorbach Karolina

12.  Staniczek Marta

13.  Strug Paulina

14.  Wiaterek Weronika

 

 

Spotkanie: 10.10.2018 (środa) godz. 19.00

Adoracja: 03.10.2018 (środa) godz. 19.00

Prowadzenie różańca św.: 15.10.2018 (poniedziałek) godz 17.15

Msza święta: 19.10.2018 (piątek) godz. 18.00

 

GRUPA 2

 

Animatorka: p. Ilona Stempel

 

1.      Bielat Emilia

2.      Frankowska Laura

3.      Kania Martyna

4.      Krowicka Klaudia

5.      Noga Emilia

6.      Osuch Natalia

7.      Panicz Natalia

8.      Sobala Julia

9.      Sobeczek Kamila

10.  Stec Wiktoria

11.  Suchoń Emilia

12.  Ślęzak Karolina

13.  Urban Dorota

14.  Winiarska Zofia

15.  Zaroda Julia

Spotkanie: 10.10.2018 (środa) godz. 19.00

Adoracja: 03.10.2018 (środa) godz. 19.00

Prowadzenie różańca św.: 29.10.2018 (poniedziałek) godz 17.15

Msza święta: 19.10.2018 (piątek) godz. 18.00

 

GRUPA 3

Animator: p. Tomasz Stempel

 

1.      Bednarz Konrad

2.      Czopko Aleksander

3.      Dopieralski Wojciech

4.      Kozak Patryk

5.      Kubara Sebastian

6.      Lisicki Krystian

7.      Mandok Nikodem

8.      Marczak David

9.      Papkala Kamil

10.  Stolecki Błażej

11.  Wiaterek Maciej

12.  Wilczek Kamil

13.  Wilk Gabriel

 

Spotkanie: 02.10.2018 (wtorek) godz. 19.00

Adoracja: 03.10.2018 (środa) godz. 19.00

Prowadzenie różańca św.: 26.10.2018 (piątek) godz 17.15

Msza święta: 19.10.2018 (piątek) godz. 18.00

 

GRUPA 4

Animator: p. Zbigniew Chmielarski

 

1.      Błaszczyk Łukasz

2.      Gucwa Mateusz

3.      Ignatiuk Krzysztof

4.      Jakubowski Jan

5.      Kędziora Marek

6.      Malinowski Mateusz

7.      Osuch Jakub

8.      Woleń Adrian

9.      Żmuda Mateusz

 

 

 

 

 

Spotkanie: 04.10.2018 (środa) godz. 19.00

Adoracja: 03.10.2018 (środa) godz. 19.00

Prowadzenie różańca św.: 15.10.2018 (poniedziałek) godz 17.15

Msza święta: 19.10.2018 (piątek) godz. 18.00